Vi vill ge dig

den bästa kundupplevelsen

Revision – Rådgivning – Redovisning

Kontakta oss

Vi vill ge dig

den bästa kundupplevelsen

Revision – Rådgivning – Redovisning

Kontakta oss
Helen Salmonsson

Auktoriserad revisor, rådgivare, grundare och VD

070-315 65 15
helen.salmonsson@atrakta.se

Jonathan Bolin

Auktoriserad revisor, rådgivare och grundare

072-222 76 95
jonathan.bolin@atrakta.se

Mattias Eriksson

Auktoriserad revisor, rådgivare och grundare

070-513 50 47
mattias.eriksson@atrakta.se

Fanny Grönlund

Revisor

070-622 10 82
fanny.gronlund@atrakta.se

Frida Gustavsson

Revisor

070–215 63 74
frida.gustavsson@atrakta.se

Marcus Karlsson

Auktoriserad revisor och rådgivare

070-290 83 78
marcus.karlsson@atrakta.se

Tarek Tuncer Karlsson
Andreas Lundkvist

Revisor

070-219 61 18
andreas.lundkvist@atrakta.se

Emilinda Vängman

Redovisningskonsult

073-84 32 270
emilinda.vangman@atrakta.se

Yvonne Hedqvist

Redovisningskonsult

yvonne.hedqvist@atrakta.se

Marlene Bergstrand

Redovisningskonsult

070-29 39 439
marlene.bergstrand@atrakta.se

Filippa Målberg
Agneta Strandberg

Styrelseledamot och grundare

070-318 93 26
agneta.strandberg@atrakta.se

Dan Brännström

Styrelseledamot och grundare

070-311 18 15
dan.brannstrom@atrakta.se

KONTAKTA OSS

Kontakta oss gärna om du har frågor eller funderingar.

BESÖK OSS

  • Atrakta i Sverige AB
    Biblioteksgatan 9
    831 30 Östersund

MEJLA OSS

PERSONUPPGIFTER

Välkommen till Atrakta – den nya formens revisionsbyrå. Vi vill ge dig den bästa kundupplevelsen. Därför kryddar vi vår kompetens och erfarenhet med en stor portion personlig värme. Varje dag gör vi lite nytt och lite annorlunda, och vi samskapar gärna med andra aktörer. Vi tar helt enkelt en annan väg än den traditionella. På så sätt kan vi också förändra och inspirera vår egen bransch. Inifrån.